Vážení diváci, vzhledem k vládním opatřením ohledně současné hygienické situace jsme se ve snaze zabránit šíření nákazy rozhodli zrušit všechna naše představení až do 28. února (včetně). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Děkujeme za pochopení.

VILA Live: Fanfán Tulipán

G E N I U S   N O C I. Tak se jmenuje deska, se kterou kapela Fanfán Tulipán slaví deset let na české hudební scéně. Zveme vás na křest do Vily Štvanice! Album vzniklo ve studiu SONO ve spolupráci se zvukaři Milanem Cimfem a Adamem Karlíkem a za přispění několika hostů: trumpetisty Oskara Töröka (Vertigo, Wojtek Mazolewski Quintet), vibrafonisty Radka Doležala (Mallet Q) a tubisty Šimona Janáka (Tygroo). Výsledkem je zvukově i instrumentačně pestrá nahrávka plná zvukomalebných, hravých skladeb, ve kterých proplujete bouřlivým norským fjordem, zatančíte si s Muži v oflajnu, projdete Komnatami ozvěny a zažijete genius loci postindustriálních krajin Polabí.

 

O kapele
Hravost, originalita, groove a neobvyklé nástroje. To je poznávací znamení Fanfána Tulipána, nadžánrové formace s melodikou Hammond, klavírem, příčnou flétnou, estonskou citerou, hrací skříňkou a energickou rytmikou. Hlavním impulzem Fanfánovy tvorby je hra s obrazotvorností. Těšte se na hudební dobrodružství a originální symbiózu jazzu, funku i šansonu s estonským kořením i rytmy morseovky – Fanfánova žánrová „promiskuita“ nezná hranic…

www.fanfantulipan.com

Videoklip GENIUS NOCI