Letní scéna Štvanice

Jak se dostanu na ostrov Štvanice?

Tramvají č. 14 na zastávku Štvanice. Vystoupíte a stojíte přímo na Hlávkově mostě, pod kterým se hraje.

Metrem na stanici Vltavská nebo Florenc a pak 5-10 minut pěšky.

Autobusem na zastávku Florenc a pak 10 minut pěšky.

Pokud se rozhodnete přijet autem, nejbližší parkovací místa najdete na Těšnově, kolem Florence nebo Strossmayerova náměstí.

Kde se můžu občerstvit?

Kousek od Hlávkova mostu pro vás bude připravený stánek s občerstvením. Občerstvit se samozřejmě můžete i v kavárně Divadla VILY Štvanice, která je pro vás otevřená každý den, i pokud se nehraje.

Kde můžu zakoupit vstupenky?

Vstupenky můžete zakoupit na našem webu či přímo na serveru GoOut. Zakoupit je budete moci i na místě v naší pokladně, která bude otevřená vždy hodinu před představením.

Co když bude pršet?

Představení se koná v plenéru, prosím počítejte s případnými rozmary počasí. Scéna i hlediště je kryto mostním obloukem, ale doporučujeme si vzít s sebou teplé oblečení a obuv. V případě chladného počasí jsou na místě k zapůjčení deky oproti vratné záloze.

Co když se představení zruší? Dostanu své peníze zpět?

Pořadatel si vyhrazuje právo z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek představení v jeho průběhu přerušit a poté pokračovat. A to i přerušit opakovaně. O zrušení představení z důvodů nepříznivého počasí se rozhoduje na místě konání v době plánovaného začátku představení. A to i v případě nepříznivé předpovědi počasí. Pokud je představení zrušeno do 30 minut od jeho začátku, vzniká nárok na vrácení vstupného. Vstupné se vrací ode dne následujícího po dni, kdy bylo představení zrušeno.

Dodržujete hygienická opatření?

Vaše zdraví a komfort je naší prioritou, a proto v místě konání dodržujeme veškerá hygienická nařízení a doporučení. V hledišti mějte prosím nasazenou roušku. Pokud si vlastní roušku zapomenete, můžete si ji na místě zakoupit. Maximální kapacita hlediště je 200 osob.

Máte jinou otázku?

Zeptejte se na pr@vilastvanice.cz

Upozornění

Na večerní představení není povolen vstup s dětmi do 5 let a se zvířaty. Výjimku mohou tvořit představení a jiné akce určené přímo dětem.

Zakoupené vstupenky na představení a ateliéry nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme